Aurela Gaçe shumë shpejt vjen me një këngë të re

  • 18 shkurt 2020 - 12:50
 Aurela Gaçe shumë shpejt vjen me një këngë të re

Këngëtarja e talentuar dhe mjaft energjike, Aurela Gaçe, së shpejti do të sjell për fansat e saj një këngë të re, shkruan "Kosova Sot Online".

Gaçe, këtë këngë e ka paralajmëruar në instagramin e  saj, duke treguar se kjo këngë do të publikohet shumë shpejt.

Ndërsa, kjo këngë do të titullohet "Veten dua gjallë".

Pritet të shohim nëse kjo këngë do të jetë balad, apo ndonjë këngë ritmike.

Ndërsa,  kënga e saj më e fundit është kënga e titulluar "Më mbaj", një këngë mjaft ritmike dhe mjaft e pëlqyer nga ana e publikut.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Së shpejti "Veten dua gjallë" ..... #comingsoon

A post shared by membaj#newsong (@aurelagaceofficial) on

(Kosova Sot Online)