Adem Ramadani&Adnan Daci publikojnë këngën 'Qana Kalaja'

  • 20 shkurt 2020 - 20:00
Adem Ramadani&Adnan Daci publikojnë këngën 'Qana Kalaja'

Dy këngëtarët e mirënjohur shqiptar Adem Ramadani dhe Adnan Daci, për publikun shqiptar kanë publikuar këngën e tyre më të re në bashkëpunim, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".


"Qana Kalaja", mban titullin kënga, e cila në të vërtetë është një këngë e vjetër, e risjellur me frymë moderne dhe me interpretim mbreslënës ashtu siç dinë vetëm Adnan Daci dhe Adem Ramadani.


Premierë:

 

(Kosova Sot Online)