Hekurani ft. Dardan Gjinolli publikojnë këngën 'Dashni e vjeter'

  • 26 shkurt 2020 - 16:00
Hekurani ft. Dardan Gjinolli publikojnë këngën 'Dashni e vjeter'

Këngëtarin e njohur Hekuran Krasniqi nuk e ndalë asnjë stinë, kur ai planifikon t'i publikojë projektet e tij muzikore, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pas dueteve me Zyber Avdiun e Vjosa Eminin, këngëtari ka lansuar këngën "Dashni e vjetër", në duet me këngëtarin Dardan Gjinollin, të cilin përveçse koleg e ka edhe mik.

E kur dy miq bashkëpunojnë, suksesi asnjëherë nuk mungon.

Premierë: "Dashnni e vjetër" nga Hekurani dhe Dardani:

(Kosova Sot Online)