Yllka Kuqi publikon këngën 'Selfmade'

  • 28 shkurt 2020 - 18:30
Yllka Kuqi publikon këngën 'Selfmade'

Nëna më e re e estradës Yllka Kuqi, ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Kënga titullohet "Selfmade" dhe vjen në bashkëpunim me Baby Brown dhe Cengiz Elmaz.

Kjo është hera e parë që këngëtarja gjakovare bashkëpunon me artistë jo shqiptarë.

(Kosova Sot Online)