Noizy paralajmëron: 'Në 9 muaj bota do ketë një rekord të ri foshnjesh të porsalindura'

  • 13 mars 2020 - 19:00
Noizy paralajmëron: 'Në 9 muaj bota do ketë një rekord të ri foshnjesh të porsalindura'

Sensibilizimin dhe ruajtjen e qetësisë për qytetarët pas përhapjes së koronavirusit po e bëjnë edhe fytyrat publike shqiptare, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Në këtë mes është edhe reperi i njohur Noizy, cili u ka kërkuar shqiptarëve të ruajnë veten dhe të afërmit e tyre.

Ai me humor ka paralajmëruar që nga kjo situatë do të ketë rritje të natalitetit

“Në 9 muaj bota do ketë një rekord të ri foshnjes të porsalindura,”- ka shkruar Noizy.

Image

 


(Kosova Sot Online)