Noizy sot publikon këngën e re

  • 27 mars 2020 - 10:44
Noizy sot publikon këngën e re

Noizy ka zgjedhur që sot të publikojë këngën e tij të re.

Sipas këngëtarit kënga e tij do të quhet “Nuk je bad” dhe është këngë që bën pjesë në albumin më të ri të Noizyit, Epoka.

Noizy nuk ka treguar kohën se kur do ta lansojë këngën përpos ditës që është gjatë ditës së sotme.

Kujtojmë se kjo është kënga e parë e Noizyt pas një kohë te gjatë.

Kënga e tij e fundit solo e Noizyit ishte para tetë muajve, “Nuk kan besu”, kurse ai kishte sjell edhe një bashkëpunim me Elgit Dodën para dy muajve me titull “Rapstar”. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

27.000 komente dhe kjo del neser 27/03 #NUKJEBAD #EPOKA #OTR Apo shkojm 100.000? ë

A post shared by NOIZY OTR (@noizy) on

(Kosova Sot Online)