Nuk e ndal as koronavirusi! Me tanga dhe gjoksin e ekspozuar, Kejvina “çmend” fansat e izoluar

  • 10 prill 2020 - 11:10
Nuk e ndal as koronavirusi! Me tanga dhe gjoksin e ekspozuar, Kejvina  “çmend” fansat e izoluar

Kejvina Kthellën nuk e ndal as koronavirusi. Ish-velina ka ngritur temperaturat në rrjetet sociale duke publikuar foto ku duket shumë hot.

Kejvina çmendi ndjekësit e saj e veshur me tanga dhe me dekolten e hapur ku bie në sy gjoksi bombastik.

Ajo duket shumë tërheqëse dhe provokuese ndërsa vë në plan të parë asetet e saj

Në një tjetër imazh, Kejvina pozoi e veshur e një fustan jeshil ku ekspozon tërësisht gjoksin.

Padyshim që ish-velina di sesi të bëjë për vete fansat, të cilët ndodhen të izoluar për shkak të koronavirusit.

(Kosova Sot Online)