Mes gjelbërimit në kushte shtëpie, Emina Cunmulaj tregon se ku e ka gjetur paqen këto ditë

  • 08 maj 2020 - 17:45
Mes gjelbërimit në kushte shtëpie, Emina Cunmulaj tregon se ku e ka gjetur paqen këto ditë

Shumica e kohës e ka gjetur modelen shqiptare, Emina Cunmulaj pranë dy vogëlusheve të saj, por së fundmi dhe duke u marrë me bimët në oborrin e shtëpisë.

Ajo ka publikuar në llogarinë në ‘Instagram’ një foto ku shfaqet me rrobat e shtëpisë mes gjelbërimit.

“Paqja ime këto ditë”, ka shkruar Emina krah postimit i cili ka marrë shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit.

Kujtojmë se prej kohësh Cunmulaj është shkëputur nga bota e modës, për t’iu dedikuar plotësisht vajzave, rritjes së tyre dhe bashkëshortit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My peace of mind these days ë

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

(Kosova Sot Online)