Xhesika me Adrolën e ‘djegin’ rrjetin

  • 26 maj 2020 - 21:23
Xhesika me Adrolën e ‘djegin’ rrjetin

Janë të dy modele.

Xhesika Berberi ka një mike shumë të afërt që quhet Adrola Dushi e që të dyja janë sinonim i fjalës BUKURI SHQIPTARE.

Dy bukuroshet në Instagram kanë hedhur një fotografi të përbashkët, ku mahnitën me pamjen.

Ata ishin në pishinë dhe dukeshin sa seksi aq edhe joshëse.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë @adroladushi

A post shared by Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) on

(Kosova Sot Online)