Genta u bë bionde, tregon ndryshimin drastik përkrah të dashurit turk

  • 27 maj 2020 - 11:39
Genta u bë bionde, tregon ndryshimin drastik përkrah të dashurit turk

Këngëtarja ndau me ndjekësit disa imazhe, për të treguar dukjen e re dhe fansat e saj e pëlqyen këtë ndryshim.

Në një prej fotografive, ajo u shfaq krah të dashurit turk, Huseyin Usta, të dy të përqafuar dhe të veshur me veshje sportive.

Kujtojmë se Genta Ismajli kishte planifikuar rikthimin në skenë me një duet, por duket se për momentin pandemia e detyroi t’i pezullojë planet.

Image

(Kosova Sot Online)