Aferdita&Besniku në festë, djali i tyre i hastretit Pimi ka ditëlindjen sot

  • 28 maj 2020 - 11:52
Aferdita&Besniku në festë, djali i tyre i hastretit Pimi ka ditëlindjen sot

Për çiftin e njohur Aferdita Demaku&Besni Janova, dita e Enjete ka aguar me lumturi, kjo me arsye të fortë, pasi djali i tyre i hastretit feston ditëlindjen, dhe mbushë plotë 20 pranvera, shkruan gazeta 'Kosova Sot Online".

Përmes një shkrimi në llogarinë sociale, këngëtarja e ka uruar djalin duke  i dëshiruar të gjitha të mirat e botës...

Image

Ky është postimi i plotë pa ndërhyrjen e redaksisë:

Image

Urime Pimi ëjem sot e 20 vite me pare ne jetonim si refugjate ne ëti kur erdhe ne jete u gezuam shume dhe qe nga ajo dite i falenderohem Zotit qe na bekoj me gjitha te mirat dhe i lutem qe ti te keshe shendet te mir fate e mbarsië
Gezuar20vjetori.


(Kosova Sot Online)