‘Sari’ vjen nga Rina dhe Sin Boy

  • 29 maj 2020 - 08:35
 ‘Sari’ vjen nga Rina dhe Sin Boy

Këngëtarja shqiptare Rina Balaj në bashkëpunim me të dashurin e saj reperin Sin Boy, së fundmi kanë lansuar videoklipin e këngës ‘Sari’.Kjo këngë para pak kohësh ishte lansuar në versionin audio dhe tani ka ardhur e shoqëruar edhe me videoklip.

Kënga e tyre është pjesë e albumit të ri që e kanë lansuar së bashku me titullin “MM Album”. 

(Kosova Sot Online)