Ambrosio me poza nga plazhi do t'ju çmend

  • A.P /
  • 30 qershor 2020 - 07:58
Ambrosio me poza nga plazhi do t'ju çmend

Supermodelja e famshme braziliane, Alessandra Ambrosio ka shijuar motin e mirë në plazh.

Linjat e saj trupore dukeshin për mrekulli dhe kjo e shpjegon më së miri se pse bukuroshja Ambrosio ishte pjesë e Victoria’s Secret.

Njejtë ka bërë edhe me paraqitjen e fundit, duke rrëmbyer vëmendjen e fansave dhe të mediave rozë.

Kujtojmë që Alessandra Ambrosio tanimë ka mbushur 39 vite dhe vazhdon të duket për mrekulli.

Image


(Kosova Sot Online)