Nusja në foto, sot ndër këngëtaret më të kërkura të muzikës popullore

  • E.K /
  • 30 qershor 2020 - 16:44
Nusja në foto, sot ndër këngëtaret më të kërkura të muzikës popullore

Bëhet fjalë për Afërdita Demakun e cila ka vite që është pjesë e muzikës, duke numëruar pas vetes një numër të madh projektesh muzikore.

Ajo padyshim është një nga këngëtaret më të kërkuara të muzikës popullore.

Bëhet fjalë pë Afërdita Demakun e cila ka vite që është pjesë e muzikës, duke numëruar pas vetes një numër të madh projektesh muzikore.

Ditën e sotme këngëtarja është kthyer pas në kohë, ditën e dasmës së saj, plot 24 vite më prë.

“Ti si princ une si princeshë” mban titullin kënga e fundit e Afërdita Demakut e lansuar në shkurt të këtij viti dhe deri tani numëron mbi një milion klikime në Youtube.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Para 24 viteveë 30/06/1996 30/06/2020 @dona.janova @pimijanovaofficial @janova_besnikk

A post shared by Aferdita Demaku (@aferditademakuofficial) on

(Kosova Sot Online)