E veshur kokë e këmbë me lëkurë gjarpri, Samanta ndan pamje nga xhirimet e klipit

  • E.K /
  • 06 korrik 2020 - 22:07
E veshur kokë e këmbë me lëkurë gjarpri, Samanta ndan pamje nga xhirimet e klipit

Samanda Karavella po vjen me bashkëpunim.

Samanda Karavella dhe Skerdi kanë bashkuar idetë për projektin e tyre të përbashkët muzikor.

Të dy artistët shqiptarë këtë e kanë bërë të ditur nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram.

Përveç kësaj Samanta ka ndarë pamje edhe nga xhirimet e klipit ku tregon se si do të duket në një prej skenave.

Këngëtarja shihet e veshur kokë e këmbë me lëkurë gjarpri dhe duket tejet joshëse.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

N.K.N Loading...

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on

(Kosova Sot Online)