Gjyste Vulaj më në formë se kurrë feston ditëlindjen

  • A.P /
  • 09 korrik 2020 - 10:20
Gjyste Vulaj më në formë se kurrë feston ditëlindjen

Këngëtarja e dashur për publikun Gjyste Vulaj ka vite që është aktive në skenë, e sot më shumë se kurrë ka arsye për të qenë e lumtur, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këngëtarja sot feston ditëlindjen dhe mbush 43 pranvera.

Duket e pabesueshme që këngëtarja mbush 43 vjeç sot sepse gjithë jetën është shfaqur në super formë dhe vazhdon të duket si në të njëzetat.

Në inboksin e saj ka marrë urime të shumta nga ndjekësit e saj.

Urime Gjyste edhe shumë të tjera...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gjyste Vulaj Official (@gjystevulaj) on

(Kosova Sot Online)