Njihuni me ukrainesen që po thyen rekord me gjoksin e saj bombastik

  • G.G /
  • 10 korrik 2020 - 13:19
Njihuni me ukrainesen që po thyen rekord me gjoksin e saj bombastik

Emri i saj është Mila Kuznetsova dhe mban rekordin në Ukrainë përsa i përket gjoksit.

Me një perimetër prej 135,5 cm ajo renditet e 13-ta në botë.

Në vitin 2019 rekordin e mbante Allegra Cole gjoksi i të cilës kishte një perimetër prej 138 centimetër.

(Kosova Sot Online)