‘Do na mungosh përgjithmonë’, Keisi dhe Stresi humbin pjesëtarin e veçantë të familjes

  • G.G /
  • 11 korrik 2020 - 14:53
‘Do na mungosh përgjithmonë’, Keisi dhe Stresi humbin pjesëtarin e veçantë të familjes

Reperi i njohur Stresi, me anë të disa postimeve prekëse në rrjete sociale ka treguar se qeni i tij, Dei ka ndërruar jetë. Ai ka ndarë me ndjekësit një video ku tregon momentet më të bukura pranë qenushit.

Dei ishte prej kohësh pjesëtar i familjes dhe përpos Stresit, e donte shumë dhe Keisi, e cila ishte lidhur shumë me të. Ajo ka publikuar në Instastory disa foto pranë qenushit, ku shkruan se ishte shoku i saj më i mirë.

“Më i bukuri në botë! Shoku më i mirë. Të duam shumë! Do më mungosh përgjithmonë”, ka shkruar Keisi krahas postimeve me Dein.

View this post on Instagram

Dei

A post shared by STRESI (@stresi) on

(Kosova Sot Online)