Oriola Marashin e fotografojnë nga prapa gjatë një shëtitje pranë detit

  • E.K /
  • 13 korrik 2020 - 20:54
 Oriola Marashin e fotografojnë nga prapa gjatë një shëtitje pranë detit

Oriola Marashi ka provokuar rëndë ndjekësit e saj.

Modeles së njohur shqiptare, Oriola Marashi, duket se nuk po i bën fare për pandeminë.

Ajo duket seksi teksa shijon ditët e nxehta në plazh, e gjatë një shëtitje dikush i ka realizuar disa fotografi nga prapa.

Modelaj dukej tejet joshëse në bikinit që i vinin në pah format e përkryera trupore.

Është bërë e kuptueshme tashmë që Oriola i ka në qejf pozat e tilla pasi çdo verë dhe jo vetëm ‘godet’ me to.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My hips don’t lie ë

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

(Kosova Sot Online)