Emra të njohur të muzikës shqiptare kështu ua urojnë festën e 'Kurban Bajramit'

  • A.P /
  • 31 korrik 2020 - 19:07
Emra të njohur të muzikës shqiptare kështu ua urojnë festën e 'Kurban Bajramit'
v /

Për festën e "Kurban Bajramit" nuk kanë munguar urimet nga personazhet e njohur të artit shqiptar, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".


Si çdo herë vipat kanë zgjedhur rrjetet e ndryshme sociale si Facebook, Instagram dhe Twitter për të shprehur urimet e tyre gjatë kësaj dite të rëndësishme në kalendarin mysliman.

Emra të njohur të muzikës si: Adelina Ismaili, Gili Berani, Miranda Hashani, Besiana&Shkodrani, Adelina Thaçi,  Vera Oruqaj, Sunaj Saraci, Mahmut Ferati, Vjollca Buqaj, Ganimete Jashanica, Vjollca Luka, Neki Emra, Lori, Mima Kastrati, Shpat Kasapi, Lora Braha, Shaqir Cervadiku,  Malesori, Gresa Behluli, Shqipe Kastrati, Albulena Ukaj, Sala Bekteshi  etj kanë uruar gjatë kësaj feste duke shprehur dëshirën urimet e perzemerta me rastin e Kurban Bajramit.

 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image