Shemi dhe Beni godasin me këngën e re 'Niset trimi për gurbet'

  • 10 gusht 2020 - 17:35
Shemi dhe Beni godasin me këngën e re 'Niset trimi për gurbet'

Sot me 10 gusht frontmeni i grupit "Ilirët" Shemi dhe këngëtari i njohur Beni Baksi kanë lansuar një super bashkëpunim së bashku, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Niset trimi për gurbet" mban titullin kënga e cila kësaj radhe i bashkoj dy emra të njohur në duet.

Sikur Shemi poashtu dhe Beni kanë goditur me interpretimin e tyre andaj s'ka si mos të pëlqehet nga publiku.

Për ju, për ne, për të gjithë - Premierë "Niset trimi për gurbet" nga Shemi dhe Beni.

(Kosova Sot Online)