Era ndryshon sërish stilin e flokëve, duket për mrekulli

  • E.K /
  • 13 gusht 2020 - 08:39
Era ndryshon sërish stilin e flokëve, duket për mrekulli

Për një kohë të gjatë qëndroi pa bërë asgjë, as këngë e madje as postime në rrjetet sociale.

Por tanimë Era Istrefi po rikthen vëmendjen e ndjekësve të saj.

Ajo ka publikuar vazhdimisht gjatë ditëve të fundit fotografi e video të shumta.

Kësisoj veproi edhe sonte, teksa tregon veten me stil të ri të flokëve, më të shkurtra e jashtëzakonisht të bardha.

Era duket mjaftë me stil dhe e veçantë siç di vetëm ajo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë ë

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

(Kosova Sot Online)