Adelina del për drekë me burrin, unaza e saj mori gjithë vëmendjen

  • G.G /
  • 25 September 2020 - 16:34
Adelina del për drekë me burrin, unaza e saj mori gjithë vëmendjen

Adelina Tahiri është një prej këngëtareve shumë të dashura për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze që bën.

Këngëtarja  është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundi, ajo përmes një postimi ka treguar se ka dalë për drekë me burrin.

E gjithë vëmendjen e mori unaza e saj të cilën padyshim se e ka dhuratë nga burri i saj milioner.

(Kosova Sot Online)