Genta Ismajli dhe Usta besojnë në 'syrin e keq'

  • A.P /
  • 19 tetor 2020 - 23:00
 Genta Ismajli dhe Usta besojnë në 'syrin e keq'

Edhe në këtë kohë, ka njerëz që besojnë në “syrin e keq” apo “syrin e mbrapshtë”, e ndër ta është edhe çifti i njohur, Genta Ismajli dhe partneri i saj, Huseyin Usta.

Image

Usta në profilin e tij në Instagram, në pjesën e biografisë, ka të shkruar Usta&Genta, dhe ka të vendosur simbolin e “syrit të keq”.

Se çfarë bëri që dyshja të besojnë në këtë simbol, ende nuk dihet!

Image

(Kosova Sot Online)