Vjollca Buqaj shkëlqen me veshje tradicionale

  • A.P /
  • 19 tetor 2020 - 18:08
Vjollca Buqaj shkëlqen me veshje tradicionale

Këngëtarja e njohur Vjollca Buqaj nga fillimi i karrierës i ka kushtuar tejet rëndësi paraqitjeve të saja skenike, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Përkrahjen e ka pasur edhe nga bashkëshorti Naimi dhe fëmijët e tyre, por edhe nga publiku shqiptar ka pasur respekt të ndërsjellë.

Së fundmi, Vjollca ka shkëlqyer me veshjen tradicionale me të cilin është paraqitur në një projekt muzikor.

Image
Image

 

(Kosova Sot Online)