Lajme të mira nga Kida

  • E.K /
  • 10 nëntor 2020 - 15:27
Lajme të mira nga Kida

Lajme të mira vijnë nga Kida.

Këngëtarja shum e njohur shqiptare sapo ka nisur projektin e saj më të ri.

Në një foto që ajo ka ndarë me ndjekësit në Instagram, Kida pozon nga një studio muzikore.

Dhe pse ajo nuk dha detaje, ndjekësit kuptuan qartazi se këngëtarja ka filluar punën për një projekt.

Të shumtë janë fansat të cilët mezi po e presin një tjetër këngë nga Kida.

Kujtojmë se kënga e fundit e Kidës, e titulluar ‘Edhe sa ’u publikua në shtator dhe numëron mbi 12 milion klikime në YouTube

(Kosova Sot Online)