E dashura e Feros tregon se a është shtatzënë!

  • G.G /
  • 01 December 2020 - 13:47
E dashura e Feros tregon se a është shtatzënë!

Ka disa ditë që në shtypin rozë qarkullon lajmi se modelja Arbenita Ismajli është shtatzënë dhe se së shpejti Fero do të bëhet baba.

Por, ky lajm nuk është i vërtetë.

Këtë e ka treguar vet Arbenita në një koment poshtë fotografisë krah të dashurit reper.

“A je shtatzënë a?”, ishte pyetja të cilës modelja iu përgjigj shkurtimisht: “Jo”.

(Kosova Sot Online)