Dua Lipa vet e treta në shtrat...

  • G.G /
  • 25 dhjetor 2020 - 10:47
Dua Lipa vet e treta në shtrat...

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore Dua Lipa u ka dhënë fansave mundësinë për t`i kërkuar fotografi të cilat duan t`i shohin ata.

Ajo këtë e bëri përmes Instastory ku tha se do të publikonte imazhet të cilat ndjekësit duan t`i shohin.

Njëra ndër kërkesat ishte një foto me Anwar teksa këngëtarja nuk ngurroi dhe publikoi një imazh mjaft të ëmbël ku shihej çifti në shtrat.

(Kosova Sot Online)