Nuk e dimë pse grimohet Dafina Zeqiri kur qenka më e bukur pa makeup

  • G.G /
  • 16 shkurt 2021 - 12:30
Nuk e dimë pse grimohet Dafina Zeqiri kur qenka më e bukur pa makeup

Dafina Zeqiri është nga ato këngëtare shqiptare që duket se i ka të gjitha: Bukurinë, zërin, këngët, çdo gjë. 

Por, ajo guxon të dal edhe kur është pa grim.

Në Instastory Dafina Zeqiri hodhi një fotografi ku shihet me robdishan dhe në pah ka vënë bukurinë që posedon.

(Kosova Sot Online)