Edona Llaloshi plotë stil në rrugët e Prishtinës

  • G.G /
  • 14 November 2021 - 16:38
Edona Llaloshi plotë stil në rrugët e Prishtinës

Edona Llalloshi është njëra ndër këngëtaret më të dashura dhe të komentuara në vend.

Sigurisht se postimet e saja në rrjete sociale marrin vëmendje të madhe.

Stili i saj i veçantë, paraqitjet e saja elegante bën që ajo të marrë vëmendje të madhe.

Kjo ka ndodhur edhe së fundmi me dsa foto qe këngëtarja ka postuar.

Ajo duket plotë stil në rrugët e Prishtinës. 

(Kosova Sot Online)