Shpat Kasapi dhe Selvija festojnë përvjetorin e parë

  • G.G /
  • 24 dhjetor 2021 - 14:51
Shpat Kasapi dhe Selvija festojnë përvjetorin e parë

Si sot një vit më parë, këngëtari i njohur Shpat Kasapi dhe partnerja e tij Selvija kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në fejesë.

Por sot çifti feston më bukur se kurrë.

Ata janë në pritje të një fëmijë gjininë e të cilit e zbuluan live në televizion dhe do të bëhen prindër të një djali.

Të dy kanë publikuar sot foto në Instagram ku i urojnë njëri-tjetrit përvjetorin e parë të fejesës.

(Kosova Sot Online)