Learta shfaqet e lumtur bashkë me djalin e saj

  • E.K /
  • 22 January 2022 - 16:45
Learta shfaqet e lumtur bashkë me djalin e saj

Learta Jakupi vieteve të fundit është shëndrruar një prej emrave më të përfolur në showbizin shqiptar.

Learta, është mjaft aktive në rrjetin social “Instagram”, duke treguar përditshmërinë nga jeta e saj profesionale dhe personale.

Learta, ka postuar një fotografi me djalin e saj, Matinin, ku Learta sipër fotografisë ka shkruar “Me yllin tem”.

(Kosova Sot Online)