Luana Vjollca plot stil në rrugët e Milanos

  • G.G /
  • 29 January 2022 - 16:01
Luana Vjollca plot stil në rrugët e Milanos

Luana Vjollca është njëra ndër moderatoret më të dashura të publikut shqiptar.

Ajo kohët e fundit ka qëndruar më në hije sa i përket projekteve të saja në televizion, por kjo ka pasur një arsyje të fortë.

Luana ka treguar se është duke punuar në heshtje për të sjellur diçka të re, shkruan Kosova Sot Online.

Më shumë detaje për këtë ajo nuk ka dhënë, por pritet që shumë shpejtë surpriza të zbulohet.

Ndërkaq Luana ka udhëtuar drejtë Italisë, në Milano dhe ajo që ka rënë në sy së fundmi janë disa foto të saja që ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo shihet plot stil duke shëtitur në rrugët e Milanos. 

(Kosova Sot Online)