Xhensila Myrtezaj shtatzënë për herën e dytë?

  • G.G /
  • 11 February 2022 - 11:48
Xhensila Myrtezaj shtatzënë për herën e dytë?

Xhensila Myrtezaj është njëra ndër këngëtaret më të komentuara të show bizit shqiptar.

Ajo merr vëmendje në çdo paraqitje të saj, dhe së fundmi ajo që ka rënë në sy është një foto e këngëtares ku po duket se ka shtuar mjaft në peshë.

Ajo që po dyshohet është se mos Xhensila është shtatzënë me fëmijën e dytë.

Kjo nuk dihet ende, por deri në ndonjë paraqitje tjetër të këngëtares kjo mbetet të shihet. 

(Kosova Sot Online)