Fifi e çel zemrën, tregon se a është shtatzënë

  • 21 April 2022 - 10:32
Fifi e çel zemrën, tregon se a është shtatzënë

Këngëtarja Fifi ka nisur prej muajsh një romancë me Adis Patushin.  Prej ditësh në rrjet është përfolur se dyshja do të bëhen prindër për herë të parë. Ishin vetë dyshja që nxitën aludimet me anë të disa fotove në rrjete sociale, ku i drejtoheshin njëri-tjetrit me “mami” dhe “babi”.

Mirëpo, si qëndron e vërteta? Gjatë një bisede me ndjekësit në Instagram, Fifi ka treguar se ajo nuk është shtatzënë.

“Nëse do të isha a po mendon që isha duruar pa e ndarë me juve”, ka shkruar këngëtarja.

(Kosova Sot Online)