Fifi poston videon e ëmbël me Adisin dhe i bënë dedikimin e veçantë

  • E.K /
  • 02 May 2022 - 10:56
Fifi poston videon e ëmbël me Adisin dhe i bënë dedikimin e veçantë

Fifi dhe Adisi po përjetojnë ditët më të lumtura të lidhjes së tyre romantike.

Dyshja shfaqen bashkë në çdo vend derisa Adisi është krahë artistes edhe në projektet e saj.

Kënga e fundit e këngëtares nga Ferizaj “Pikturë”, në bashkëpunim me artistin, Gent Fatali, erdhi me një frymë mjaft të veçantë ku i kënduan dashurisë.

E, një nga refrenet e këtij projekti u shfaq duke e kënduar Fifi krahë partnerit Adisit, derisa nuk mungoi as mbishkrimi.

“Ti je pikturë e jetës tem”, kishte shkruar ajo derisa realizuan videon e ëmbël.

https://infokosova.net/wp-content/uploads/2022/05/fifi-adis-patushi-545654635.mp4?_=1

(Kosova Sot Online)