Stresi nuk kursen lëvdatat për Noizy-n

  • G.G /
  • 13 July 2022 - 10:17
Stresi nuk kursen lëvdatat për Noizy-n

Noizy dhe Stresi kanë treguar se i kanë lënë prej kohësh diss-et dhe armiqësinë, megjithatë, ata na surprizojnë çdo ditë e më shumë me deklaratat që bëjnë për njëri-tjetrin.

Ata kanë treguar shumë herë mbështetjen për njëri-tjetrin ndërsa fansat mezi po presin një duet.

Së fundmi, ka qenë Stresi ai i cili ka publikuar një foto të vjetër të reperit teksa ka shkruar: “Në krahasim me atëherë s’ka lidhje fare. Tani është super super çun”, shkruan Stresi. Kujtojmë që ky i fundit ka qenë në qendër të vëmendjes pas përplasjes me BMT.

(Kosova Sot Online)