Kështu duket Yllka Kuqi pa grim

  • E.K /
  • 30 September 2022 - 11:51
Kështu duket Yllka Kuqi pa grim

Yllka Kuqi, ka qenë njëra nga këngëtaret më aktive këtë sezon vere.

Pothuajse në çdo mbrëmje ajo ka qenë e angazhuar qoftë në ndonjë dasmë ose aheng familjar.

Duke qenë se vazhdimisht është në kontakt me publikun, ajo domosdoshmërish duhet të jetë e bukur dhe e kuruar deri në detajin e fundit.

E nga kjo përditshmëri, duket se Yllka është lodhur, pasi ajo nuk e pëlqen shumë grimin e rënduar.

NË fakt ajo në ditët ku ka pushim, del pa pike make-up. Shikoni se duket ajo pa grim.

(Kosova Sot Online)