“Teket” e Taynas

  • G.G /
  • 06 October 2022 - 10:06
“Teket” e Taynas

Tayna ka paralajmëruar një këngë të re me anë të një foto që ka postuar në Instagram

Reperja dhe këngëtarja Tayna së shpejti pritet që të lansojë një këngë të re.

Këtë gjë ajo e ka bërë të ditur përmes një fotoje në Instagram ku ka shkruar së nesër ajo do të lansojë një këngë të re.

“Tomorrow “Teket” ? (Nesër “Teket”) ka shkruar ajo.

Kujtojmë së Tayna ishte njëra prej rep artisteve më të kërkuara gjatë verës që lamë pas. 

(Kosova Sot Online)