Loredana publikon datat e turneut “Wifey Tour”

  • G.G /
  • 15 October 2022 - 13:36
Loredana publikon datat e turneut “Wifey Tour”

Loredana ka njoftuar se do të nisë turneun e saj “Wifey Tour”

Ajo përmes Instagramit ka njoftuar për datat dhe vendet në të cilat do të performojë.

Gjithashtu, Lori ka thënë se të gjithë ata që e duan muzikën e saj, mund t’i blejnë biletat që tani.

Berlin, Hamburg, Koln, Luxemburg, Zurich, Stuttgart, Frankfurt, Munchen, Wien janë vendet në të cilat do të performojë artistja, nisur nga 2 mars-18 mars.

Nënë e bijë duken për mrekulli.

Shiko foton:

(Kosova Sot Online)