Ryva Kajtazi po shkëlqen me këtë dukje, shfaqet shumë elgante

  • E.K /
  • 03 December 2022 - 09:15
Ryva Kajtazi po shkëlqen me këtë dukje, shfaqet shumë elgante

Ryva Kajtazi, gjthmonë shfaqet e rregulluar bukur dhe me sharm, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ryva është nënë dy fëmijëve.

Ajo shquhet për elegancën e saj.

(Kosova Sot Online)