“Në Dubai folet shqip”, Afërdita Dreshaj duke u kënaqur në Dubai

  • E.K /
  • 01 February 2023 - 09:18
“Në Dubai folet shqip”, Afërdita Dreshaj duke u kënaqur në Dubai

Afërdita Dreshaj ka shkuar në pushime në Dubai, shkruan “Kosova Sot Online”.

Dreshaj ka shkuar në këto pushime bashkë me nënën, motrën dhe disa shoqe të saja.

Si duket,  Aferdita po i shijon mjaft shumë këto momente në pushime.

Ajo sipër një video ka shkruar “Në Dubai folet shqip”.

(Kosova Sot Online)