Rita nga banjo shfaqet e thjeshtë dhe pa grim

  • E.K /
  • 07 February 2023 - 13:25
Rita nga banjo shfaqet e thjeshtë dhe pa grim

Këngëtarja shqiptare, me famë ndërkombëtare, Rita Ora është përfolur mjaft shumë per jetën e saj private, shkruan “Kosova Sot Online”.

Rita ështe mjaft aktive në rrjete sociale ku tregon veprimtaritë nga jeta e saj private dhe profesionale.

Ajo ka postuar një fotogafi nga banjo, ku është shfaqur me një llook të thjeshtë dhe pa grim.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

(Kosova Sot Online)