Ja sa ka kushtuar një fustan i Bora Zemanit

  • A.P /
  • 05 June 2023 - 19:35
Ja sa ka kushtuar një fustan i Bora Zemanit

Bora Zeman tërhoqi vëmendje me paraqitjen e saj si “barbie” me një fustan të gjatë në ngjyrë rozë pastel, në dasmën e Klea Hutës dhe Elgit Dodës, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Por, a jeni kuriozë të dini sa ka kushtuar veshja e Borës mbrëmë? Faqja në internet “Albania Street Style” ka bërë me dije se ka kushtuar plot 325 dollarë.

Për disa mund të duket çmim i kripur për një fustan, por tek personazhet e showbiz-it tanë jemi mësuar shpesh të shohim shifra edhe më të larta në veshjet e tyre.

Në ceremoni i pranishëm ishte sigurisht edhe Donald Veshaj, i cili ishte kombinuar me partneren me një kostum rozë.

Image

(Kosova Sot Online)