Sot publikohet “Sheqeri” i Dhurata Dorës

  • E.K /
  • 23 April 2024 - 11:23
Sot  publikohet “Sheqeri” i Dhurata Dorës

Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora, sot do të publikoj këngën e saj më të re, shkruan “Kosova Sot Online”.

Kënga “Sheqer” do të publikohet sot në ora 19:00.

Dhurata ka publikuar një pjesë të shkurtër nga kënga dhe videoklipi i saj më i ri.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora)

(Kosova Sot Online)