Egla përlotet gjatë shfaqjes për jetën e saj

  • A.P /
  • 26 May 2024 - 11:31
Egla përlotet gjatë shfaqjes për jetën e saj

Egla mori një surprizë emocionuese në finalen e madhe të Big Brother Albania VIP 3 në teatrin “Skampa” të Elbasanit, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

 

Pasi pa klipin e rrugëtimit të saj në shtëpinë e “BBV”, banorja shijoi një shfaqje për jetën e saj, me një interpretim “drithërues” mga aktorja e njohur, Violeta Trebicka, e cila e mbylli me mesazhin: “Unë jam Ceno!”.

Pas shfaqjes, Egla zbriti në skenë, aty ku takoi dhe mamanë e saj, e cila tha: “Jam shumë e lumtur. Respektoj të gjithë ata që e kanë sjellë Eglën deri këtu”.

Image

(Kosova Sot Online)