Blero dhe Uki lansojnë “Galeri x Zemra jem”

  • E.K /
  • 19 June 2024 - 11:07
Blero dhe Uki lansojnë “Galeri x Zemra jem”

Këngëtarët, Blero dhe Uki, kanë sjellur bashkëpunimin e tyre më të ri, shkruan “Kosova Sot Online”.

Dyshja në fjalë kanë sjellë dy këngë në një që mbajnë titullin “Galeri x Zemra jem”.

Kënga është realizuar edhe me një videklip.

(Kosova Sot Online)