Ilnisa e dashuruar me Meritonin, i bën dedikim special: Vdes për ty

  • E.K /
  • 10 July 2024 - 09:57
Ilnisa e dashuruar me Meritonin, i bën dedikim special: Vdes për ty

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi janë një prej çifteve më të pëlqyera dhe më të komentuara të momentit, shkruan “Kosova Sot Online”.

Së fundmi, Ilnisa ka publikuar në “instastory” një fotografi të Meriton duke folur në telefon.

Ilnisa ka shkuar se vdes për të.

“Vdes për ty”, ka shkruar Ilnisa.

(Kosova Sot Online)