Kosova Sot

Kosova, shtet ku kriminelėt nuk pėrballen me asnjė pasojė pėr krimet e tyre

Lajme >

ZVARRITJA E GJATË E SUNDIMIT TË LIGJIT Ambasadori Delawie: A dëshironi që Kosova të bëhet vend ku sundimi i ligjit nuk aplikohet për ata që kanë pushtet, që kanë fuqi apo miq politikanët...

Cilësia e Ajrit

Paparazzi

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

Editoriali

Sot Sami Lushtaku nė Gjykatė pėr ikjen nga QKUK-ja

Edhe sot është paraparë të zhvillohet seanca e gjykimit...

“CIA e di se kush e vrau Ivanoviqin”

Analisti më i njohur serb i çështjeve ushtarako-politike,...

Eksperti amerikan: Vrasėsi i Ivanoviqit nuk do tė zbulohet kurrė!

Eksperti i SHBA John Shindler në analizën e tij për...

Prapė ndryshon moti, kėto janė temperaturat pėr sot

Sot, mbi vendin tonë, parashihet të mbajë mot me vranësira...

Zbulohen SMS-tė pėr Ramėn qė prangosėn 3 tatimorėt

Ervin Pupuleku dhe Ermal Harizaj dy inspektorët e hetimit Tatimor që...

1 EURO =

0.00

USD

0.00

ALL

0.00

GBP

0.00

CHF

0.00

CNY

0.00

JPY

0.00

INR

0.00

AUD

0.00

TRY

0.00

AED

Botimi i sotëm

PTK images

Top Kosova Radio

Top Kosova Radio

Si e vlerėsoni punėn e deritanishme tė Hashim Thaēit, Ramush Haradinajt dhe Kadri Veselit?

 • Tė suksesshme
 • Tė dėshtuar

   Mblidhen katėr komisione parlamentare

   Gjatë ditës së sotme do të mblidhen katër komisione...

   Elita
   VIP

   Kush puthet mė mirė, Angelina Jolie apo Jennifer Aniston?

   Natyrisht, ne të shkretët nuk kemi si ta dimë këtë, prandaj na mbetet që t'i dëgjojmë pallavrat e Gerard Butlerit. "Trileqja" e dashurisë, e përbërë nga Brad Pitt, Angelina Jolie dhe Jennifer Aniston, me gjasë ka qenë storja më e madhe dhe më interesante në botën e shoubizit. Por, aktori i filmit "Fight Club" nuk ka qenë i vetmi që ka përjetuar momente intime me këto dy femra. Aktorin Gerard Butler e kanë...

   VIP

   Josephine Skriver me tė pasmet si pjeshkė!

   Josephine Skriver mund të duket emër i ri, por bukuria e saj megjithatë...

   Shėndetėsia

   Aroma e keqe nga goja: Shkaktari i problemit qė shumica prej nesh e harrojmė

   Aroma e keqe nga goja në të shumtën e rasteve vjen si rezultat i higjienës...

   Femra

   MODELET E KOSTUMEVE TĖ LARJES, QĖ MĖ 2018 DO TĖ JANĖ HIT ABSOLUT

   Edhe pse ditët e ngrohta janë ende larg, e ditët e dimrit janë në pikun...

   Shėndetėsia

   Zhbllokojeni hundėn me borzilok

   Hunda e bllokuar, infeksioni i fytit dhe shumë dhimbje tjera përcjellëse janë...

   Reēeta

   Receta e Cekes: ROLE ME GJOKS VIĒI

   PËRBËRËSIT: • 1, 5 kg. mish gjoksi, kripë, piper, • 1 lugëz...

   VIP

   Eni Koēi e gatshme pėr boks! (Foto)

   Këngëtarja e njohur shqiptare Eni Koçi, e cila u stërkomentua në shtypin...

   VIP

   Edhe Greta e gatshme pėr boks (Foto)

   Përveç Enit e cila në profilin e saj publikoj një fotografi nga ringu i...

   Sport
   • Synimet e Trepēės

    MITROVICASIT RRITIN AMBICIET PËR PRANVERË Presin përkrahjen e 'Torcidës'  Skuadra e Trepçës ka rikthyer lojtarët vendorë, si dhe ka marrë tri përforcime të huaja, duke...

    Më Shumë
   • Klubet nuk i pėrmbushin parashikimet

    KY AFAT KALIMTAR ËSHTË PRITUR TË JETË SPEKTAKOLAR, POR PO DEL TË JETË SHUMË I VARFËR Kriza financiare apo menaxhimi i dobët po bëjnë që përforcimet të...

    Më Shumë
   • ​Marotta: Po tentojmė nė ēdo mėnyrė transferimin e Can

    Drejtori Sportiv i Juventusit, Beppe Marotta e ka pranuar se janë në bisedime dhe po tentojnë transferimin e Emre Can Mesfushori gjerman ka kontratë me Liverpoolin deri në fund të këtij sezoni dhe ende nuk ka...

    Më Shumë

   Lamtumirė Milan

   Luca Antonelli është i gatshëm të largohet nga Milan...

   Zyrtare: Vėllznimi pėrforcohet me Besnik Krasniqin

   FC Vëllaznimi edhe zyrtarisht ka nënshkruar me mesfushorin e...

   Chelsea e konsideron transferimin e Dzekos

   Antonio Conte e dëshiron një sulmues në skuadër, pasi...

   Ozil dhe Wilshare afėr kontratave tė reja

   Mesut Ozil dhe Jack Wilshare do të qëndrojnë në Arsenal...

   Babai i turpėruar: Giggs nuk duhet tė jetė nė krye tė Uellsit, nuk ėshtė i pėrshtatshėm

   Danny Wilson, babai i Ryan Giggs ndihet ende i turpëruar nga i biri i tij,...

   Robben flet pėr tė ardhmen nė Bayern Munich

   Arjen Robben ka thënë se është i qetë rreth të...

   NË KOSOVA SOT mund të lexoni:

   Opinione

   VETTING-u real fillon me ndėshkimin e "elitės" sė partive politike shqiptare

   SHKRUAN: SKËNDER S.KAPITI Partitë i bashkon pushteti, pazari,...

   Emmanuel Macron ka pasur sukses aty ku tė tjerėt kanė dėshtuar

   Shkruan: NICOLAS COLIN NËSE ARRIN SUKSES, ATËHERË AI DO TA...

   "Monologu" i brendshėm serb pėr Kosovėn po i afrohet fundit

   Shkruan: ADIL FETAHU Rreth Kosovës nuk ka një konsensus, ka...

   Kur tiparet tona hyjnė nė fazėn e harresės kolektive!

   Shkruan: SKËNDER MULLIQI Po shemben vlerat njerë- zore, po...

   Dossier

   Seks marinarėve grekė pėr syze e ēamēakėzė, si u damkosėn me vula nė vendet intime dy vajzat durrsake

   Një histori e denjë për filma ka ndodhur në Portin e Durrësit në 1969, ku dy vajza të cilat punonin në sektorin e spontimit u damkosën në vendet intime nga marinarët e një anije...

   Planeti X

   Rrėfime tė tmerrshme tė punėtorėve tė morgut

   Kur ishim fëmijë, zor se ndonjëri prej nesh kishte ëndërruar të punonte në një morg. Por, ja që në botën e të rriturve edhe këtë punë duhet ta bëjë dikush. Sikur...

   Rrėfime tė tmerrshme tė punėtorėve tė morgut

   Kur ishim fëmijë, zor se ndonjëri prej nesh kishte...

   Gruaja qė kishte parashikuar vdekjen e saj

   Pak kohë para se të shkonte në udhëtimin e saj për...

   Tregimet e frikshme pėr mallkimet, qė janė pėrmbushur

   Tregimet për mallkime edhe ashtu janë shumë të frikshme,...

   Reja qė tė ēmendė

   Kohët e fundit janë duke u përhapur me të madhe pamjet e...

   Auto&Tech
   Prezantojmė "Porsche Panamera Turbo Sport Turismo 2018"

   "Porsche" mund të njihet për veturat e veta sportive, por tani brendi po ofron edhe një model më bombastik se kurrë deri më tani. Një model krejt i ri "Cayenne" i është bashkuar...

   Më Shumë

   WhatsApp me funksion tė ri kundėr mesazheve tė padėshiruara

   Ashtu si të gjitha shërbimet në internet, WhatsApp...

   Lansohet Land Rover Defender Works V8 i edicionit tė limituar me 400 kuaj fuqi

   Prodhimi i Land Rover Defender është ndalur 2 vite më parë,...

   Pėr shkak tė njė gabimi nė "WhatsApp", hakerėt e shohin 'chatin' tuaj

   Pas verifikimeve të sigurisë, është zbuluar një gabim...

   KOSOVA SOT TV
   Njė asteroid po vjen drejt tokės me 107 mijė km nė orė (VIDEO)

   Gazeta Britanike Daily Mail ka dhënë alarmin se një asteroid i madhësisë së parkut ‘Hyde’ po i afrohet tokës me një shpejtësi prej 107.826 km/h. Kjo e bën atë gati 15 herë...

   Më Shumë

   Babai i bleu vogėlushes sė tij njė pitbull, pesė ditė mė vonė ajo u sulmua pėr vdekje nga qeni

   Një baba nga Oklahoma tha se është i tronditur pasi vajza e tij...

   Agim Kuleta zgjedhet kryesues i Kuvendit tė Prishtinės (VIDEO)

   Kandidati i Lëvizjes për Bashkim, Agim Kuleta, është...

   Politikanėt e pėrēarė nė vitin e Skėnderbeut (Foto/Video)

   Të anketuarit e “Kosova Sot” vlerësojnë sa ka...

   Pėrse hapim gojėn?

   Zakonisht ne hapim gojën kur jemi të lodhur dhe të mërzitur...

   Rreze lirie

   Kohera te erreta nxi nga ulerima lufta pelciste vdisnin shume...

   >