VIP - Kosova Sot
VIP
VIP

50-vjeēe, por vitet nuk kalojnė pėr aktoren superseksi (FOTO)

Edhe pse 50 vjeçe, ajo ka qenë dhe vijon të mbetet ikonë e bukurisë. Është pikërisht aktorja Pamela Anderson, për të cilën duket se vitet nuk kalojnë. Së fundmi, ylli 50-vjeçar është fotografuar nga paparacët në rrugët e Londrës. Ajo shfaqet me një stil të veçantë në veshje. Biondja superseksi në fotot e publikuara shfaqet e veshur me një kostum të zi të kombinuar edhe me këpucë...

VIP

Sarp’ i ‘Tė Infiltruarit’ kujton kohėn kur shokėt talleshin me tė

Çağatay Ulusoy i njohur nga publiku shqiptar si personazhi kryesor në...

VIP

26-vjeēarja organizon festėn e beqarisė mė seksi nė histori (FOTO)

Së shpejti do të fejohet me DJ Ruckus, e për këtë arsye, Shanina Shaik po...

VIP

“Ka vajtur tė peshkojė sheikun”, Bleona Qereti bėn komentuesin tė flasė me veten (FOTO)

Ajo njihet si një ndër personazhet më të drejtpërdrejtë të...

VIP

Beyonce shfaqet pa make up dhe me ėmbėlsira nė dorė, nuk e vret mendjen pėr pamjen

Ditën e hënë këngëtarja Beyonce Knowles-Carter është fotografuar...

VIP

Nė prag tė martesės, Afėrdita Dreshaj mer dhuratėn e parė

Në dhjetor të vitit të kaluar bukuroshja Afërdita Dreshaj i dha fund...

VIP

U dyshua pėr shtatzėni, reagon Armina Mevlani (FOTO)

Ditën e djeshme kudo qarkulloi lajmi se bukuroshja Armina Mevlani mund të jetë...

VIP

Ngjyra bezhė e tregon shumė seksi, por sa kushton kjo veshje e Luanės?

Pavarësisht të ftuarve të ndryshëm në emisionin “Shiko kush...

më të lexuarat

1.

Gėzim nė familjen e ...

4 orë e 54 minuta më parë
2.

Njė mashkull po ia f...

22 orë e 44 minuta më parë
3.

Luana e tepron me ek...

9 orë e 3 minuta më parë
4.

Coco kėrkon “autorės...

7 orë e 33 minuta më parë
5.

I thanė se ėshtė pla...

13 orë e 27 minuta më parë

instagram

Më shumë