VIP - Kosova Sot
VIP
VIP

Rita Ora e 'kallë' Barcelonen në bikini (Foto)

Ajo është duke qendruar në Barcelonë për punë dhe relaks, transmeton gazeta 'Kosova Sot Online'. Por përpara koncertit të saj, Rita Ora nuk mundi të rezistonte duke u zhytur me diellin me shokë ndërsa mbërriti në një jaht luksoz të shtunën. Duke u marrë me Instagram, këngëtarja, 27 vjeçare,  shpërfaqi trupin e saj të pabesueshëm  me bikini në një pjesë të vogël të...

VIP

Shaqir Cërvadiku, publikon 'Kangë e Fli' (Video)

Këngëtari i njohur i muzikës popullore Shaqir Cërvadiku - Shaqa, kësaj...

VIP

Pa koment:Dashuria e Ermalit&Arianës, plot pasion (Foto)

Ai është padyshim ndër këngëtaret më të pëlqyer të...

VIP

Albulena Ukaj ft. Ernim Ibrahimi & Majesty, e 'kallin' me 'AJSHE' (Video)

Me valen e ngrohët të verës, dhe përplot ritëm, me një...

VIP

Anxhela Peristerin më bukur, as në ëndrra se keni parë (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare Anxhela Peristeri, është duke i shijuar për...

VIP

Vedat Ademi, publikon 'ZEMREN TIME KE' (Video)

Këngëtari i njohur shqiptar, me prejardhje nga Mitrovica Vedat Ademi, për fansat e...

VIP

Miranda, pas shumë vitesh takon mikeshat e saja (Foto)

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Miranda Hashani, e cila tash e sa kohë...

VIP

Orinda Huta, e bukur si luledielli (Foto)

Këngëtarja e njohur Orinda Huta, kohëve të fundit është më...

më të lexuarat

1.

Greta Koçi, shfaqet...

10 orë e 0 minuta më parë
2.

Pas 25 viteve, Mihri...

10 orë e 29 minuta më parë
3.

ELITA 5, e kallin di...

11 orë e 14 minuta më parë
4.

Edona Llalloshi sot ...

12 orë e 7 minuta më parë
5.

Fatlume Popovci, ia ...

11 orë e 6 minuta më parë

instagram

Më shumë